01 Aralık 2020 Salı   

Rainbow Bilişim Teknolojileri
  Ana Sayfa  |   Hakkımızda   |   Rainbow   |   Portföy   |   İletişim   |   Bize Yazın   |   Site Haritası  

Bize nasıl ulaştınız?


Submit
 Rainbow Bilişim Teknolojileri


Rainbow Bilişim,
Türkiye'de Internet ve Intranet içerik yönetimi çözümü olarak rainbow ürününü, tamamlayıcı ürünlerle destekleyip Türkiye pazarına sunmaktadır. 

Rainbow Bilişim aynı zamanda Intranet ve Internet içerik yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

Rainbow hosting, Intranet ve Internet İçerik Yönetimi konularında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle kontak kurun.

 Haberler
ABD Green Card Başvurusu sitelerinden GreenCard724.com yenilendi ve GreenCard.la yayına başlıyor!
GreenCard724.com popüler ABD Green Card başvuru sitelerinden biri olarak yenilenmesinde Rainbow Bilişim'i tercih etti. Yeni web site sayesinde site üyeleri bütün green card başvuru sürecini çevrimiçi olarak takip edebiliyor. Satış Ortaklığı Programı (Affiliate) modülü sayesinde GreenCard724.com reklam maliyetlerini büyük ölçüde azaltmaya başladı. Aynı zamanda uluslararası green card sitesi GreenCard.la geliştirilmesi hızla devam etmektedir.  
Rainbow Bilişim olarak faaliyetleri artık o724 İnternet A.Ş. çatısı altında.
Rainbow Bilişim olarak 2015 Nisan ayından itibaren faaliyetlerimizin tümü o724 İnternet Anonim Şirketi altıdna devam edecektir. o724, online internet dijital pazarlama, sosyal medya, içerik oluşturulması, web tasarım ve geliştirme konularında hizmetlerine devam edecektir. o724 İnternet A.Ş.'nin web sitesini görmek için tıklayınız...  
ABD Green Card başvuru sitesi Yesilkart724.com sitesi yayında
Nisan ayı itibariyle Green Card - Yeşil Kart 7/24 Başvuru Merkezi için geliştirdiğimiz YesilKart724.com hizmet vermeye başladı. Tüm dünyada hizmet verecek olan GreenCard.la web sitesinin de geliştirilmesi tüm hızıyla devam ediyor.  
Alzheimer Vakfı'nın yeni sitesi devrede
Alzheimer Vakfı'nın yeni sitesi Alz.org.tr yeni tasarımı ile yayına girdi. Web sitesinde, Demans, Alzheimer hastalığı, Alzheimer hastalarının bakımı ve tedavisii hakkında bilgiler yeralıyor. Sitenin içerik yönetimi Alzheimer Vakfı çalışanları tarafından Rainbow teknolojisi kullanılarak yapılıyor.  
Onur Mühendislik A.Ş. nin yeni web sitesinin geliştirilmesinde Rainbow Bilişim'i tercih etti!
Onur Mühendislik A.Ş.'nin yeni web sitesi Wordpress teknolojisi ile oluşturuldu. Yeni oluşturulan site ONUR A.Ş.  çalışanları tarafından rahatlıkla yönetilebiliyor. ONUR Mühendislik A.Ş. web sitesini ziyaret ekmek için tıklayın...  
Rainbow Bilişim destek verdiği açık kaynak kodlu ürünlerin sayısını artırıyor!
Rainbow Bilişim,  1 Ekim 2003 tarihinde kurulduğunda ilk olarak geliştirilmesinde de yeraldığı Rainbow Intranet ve Internet İçerik Yönetim Sistemi üzerine çözümler sunuyordu. Her geçen yılda müşterilerin sayısının artmasına pararel olarak destek verdiği açık kaynak kodlu ürünlerin sayısını artırdı. Rainbow içerik yönetim sistemiz dışında destek verdiğimiz ürünlerden bazıları: WordPress, Joomla,  osCommerce, sugarCRM,  smf,  gallery ve phplist. Bu ürünler için hizmet almak isterseniz  bizimle iletişime geçin.  
Anadolu Mimarlık'da Rainbow kullanıyor
Anadolu Mimarlık Internet Sitesi Rainbow Türkiye Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlanıp faaliyete geçirildi. Artık Anadolu Mimarlık'da Rainbow teknolojisini kullanıyor.  

Rainbow Türkiye Bilişim Teknolojileri olarak açık kaynak kodu destekliyoruz

Rainbow Türkiye - İletişim          
                                     
              Designed by Rainbow Turkey Information Technologies

Kullanım Koşullarımız • Kişisel Verilerin Korunması • Gizlilik ve Çerez Politikaları